Czas realizacji i koszty dostawy

Dostawa na terenie Katowic i okolic: 
Na terenie miasta Katowice koszt dostawy wynosi 15 zł. Bezpłatny jest odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym przy ul. Mariackiej 12 w Katowicach.

Dostawa na terenie miast ościennych do 15 km od Katowic wynosi 25 zł, natomiast do 30 km koszt wynosi 35 zł. Dalsze odległości ustalane są indywidualnie.

Dostawa na terenie Kraju i za granicą:

Dostarczamy produkty na terenie całego kraju i za granicą za pośrednictwem Poczta Kwiatowa®, tylko i wyłącznie produktów wybranych z katalogu Poczta Kwiatowa®. Kwiaty są dostarczane w Polce najwcześniej w ciągu 4 godzin, natomiast na świecie w ciągu 24 godzin.

Czas realizacji:

Każdy zakup w przypadku płatności online (przelew, PayU, PayPal), przekazujemy do realizacji zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie, w przypadku przelewu tradycyjnego po przesłaniu potwierdzenia przelewu na adres: kontakt@madlen.pl


- Zamówienia na bukiety realizujemy w 24 godziny. Jeżeli bukiet zawiera niestandardowe kwiaty czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni. Realizujemy zamówienia tego samego dnia do 3 godzin tylko i wyłącznie bukietów z kwiatów które są dostępne aktualnie w Kwiaciarni.
- Wianki, większe bukiety, kompozycje w koszach, wieńce pogrzebowe - do 2 dni, jeżeli są to zamówienia złożone w weekend to do 3 dni.
- Dekoracje do wnętrz - ok 7 dni.
- Wysyłkę zamówień realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 20:00, w sobotę w godz.: 08:00-16:00, niedziela zamówienia ustalane indywidualnie

Dostarczenia specjalne

Jeśli życzą sobie Państwo, aby zamówienia z katalogu zostały dostarczone:
- w tym samym dniu
- w niedziele

Prosimy o kontakt indywidualny.

 

Szanowni Klienci, w przypadku zamówienia większej ilości produktów, prosimy o kontakt indywidualny z naszą pracownią pod numer telefonu +48577974279 lub na adres e-mail: zamowienia@madlen.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl